Yes Friends, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Yes Friends

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    16.08.2021

  • CVR-nr:

    42602264

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    733000 Public relations og kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Nikolaj Robert Salomon Vang

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Yes Friends ligger på Johannes Ewalds Vej 9 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 31790527
  • 31 79 05 27
  • 3179 0527
  • 31 790 527

Ofte stillede spørgsmål om Yes Friends

Hvad er den registrerede adresse for Yes Friends?

Den registrerede adresse ligger i 3100 Hornbæk. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Yes Friends?

Yes Friends er aktiv inden for PR-bureauer.

Hvad er CVR-nummeret for Yes Friends?

CVR-nummeret er 42602264.

Hvad er telefonnummeret til Yes Friends?

Telefonnummeret til Yes Friends kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Yes Friendss placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Yes Friends grundlagt?

Yes Friends blev grundlagt den 16-08-2021.