Tomas Izo, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Tomas Izo

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    13.01.2019

  • CVR-nr:

    40164235

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    621000 Computerprogrammering

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Tomas Izo

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Tomas Izo ligger på Pilemosevej 3 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 42713014
  • 42 71 30 14
  • 4271 3014
  • 42 713 014

Ofte stillede spørgsmål om Tomas Izo

Hvad er den registrerede adresse for Tomas Izo?

Den registrerede adresse ligger i 2610 Rødovre. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Tomas Izo?

Tomas Izo er aktiv inden for Programmering.

Hvad er CVR-nummeret for Tomas Izo?

CVR-nummeret er 40164235.

Hvad er telefonnummeret til Tomas Izo?

Telefonnummeret til Tomas Izo kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Tomas Izos placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Tomas Izo grundlagt?

Tomas Izo blev grundlagt den 13-01-2019.