Om Tattoo & Piercing - Frank Dickmann

Hos os udfører vi tatoveringer og piercinger efter gældende lovgivning og under strenge krav om kvalitet, sikkerhed og hygiejne. Som bevis på at vi har den højeste udførelse af tatoveringer er vi medlem af Dansk Tatovør Laug.

Tattoo & Piercing - Frank Dickmanns valgte links

Til dig som ejer Tattoo & Piercing - Frank Dickmann
Er informationen korrekt?

Opdatér enkelt informationerne og få del af over 1,5 millioner månedlige virksomhedssøgninger på krak.dk og degulesider.dk !

Gennemgå og opdatér
Medarbejdere fra teamrobin med lynikon
Bliv endnu mere synlig online – og få flere kunder til din virksomhed

Degulesiders marketingbureau Robin kan hjælpe dig med Google- og Facebook-annoncering, SEO, hjemmeside m.m.

  • Tattoo & Piercing - Frank Dickmann 1
  • Tattoo & Piercing - Frank Dickmann 2
  • Tattoo & Piercing - Frank Dickmann 3
  • Tattoo & Piercing - Frank Dickmann 4
  • Tattoo & Piercing - Frank Dickmann 5

Tattoo & Piercing - Frank Dickmann, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Tattoo v/Lone Dickmann

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.04.1995

  • CVR-nr:

    18408708

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    902020 Selvstændigt udøvende scenekunstnere

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Frank Dickmann

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Tattoo & Piercing - Frank Dickmann ligger på H.C. Ørsteds Vej 91 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 97210792
  • 97 21 07 92
  • 9721 0792
  • 97 210 792

Ofte stillede spørgsmål om Tattoo & Piercing - Frank Dickmann

Hvad er den registrerede adresse for Tattoo & Piercing - Frank Dickmann?

Den registrerede adresse ligger i 7400 Herning. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Tattoo & Piercing - Frank Dickmann?

Tattoo & Piercing - Frank Dickmann er aktiv inden for Selvstændigt udøvende scenekunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Tattoo & Piercing - Frank Dickmann?

CVR-nummeret er 18408708.

Hvad er telefonnummeret til Tattoo & Piercing - Frank Dickmann?

Telefonnummeret til Tattoo & Piercing - Frank Dickmann kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Tattoo & Piercing - Frank Dickmanns placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Tattoo & Piercing - Frank Dickmann grundlagt?

Tattoo & Piercing - Frank Dickmann blev grundlagt den 01-04-1995.