Skriver Arts, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Skriver Arts

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    31.08.2022

  • CVR-nr:

    43478990

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Emil Jacob Scheffel Skriver

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Skriver Arts ligger på Larsbjørnsstræde 12, 3. sal. tv og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 42791976
  • 42 79 19 76
  • 4279 1976
  • 42 791 976

Ofte stillede spørgsmål om Skriver Arts

Hvad er den registrerede adresse for Skriver Arts?

Den registrerede adresse ligger i 1454 København K. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Skriver Arts?

Skriver Arts er aktiv inden for Grafisk design, kommunikationsdesign.

Hvad er CVR-nummeret for Skriver Arts?

CVR-nummeret er 43478990.

Hvad er telefonnummeret til Skriver Arts?

Telefonnummeret til Skriver Arts kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Skriver Artss placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Skriver Arts grundlagt?

Skriver Arts blev grundlagt den 31-08-2022.