Skovly 4793, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Skovly 4793

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.04.2017

  • CVR-nr:

    16531383

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    682040 Udlejning af erhvervsejendomme

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    John Ole Petersen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Skovly 4793

Hvad er den registrerede adresse for Skovly 4793?

Den registrerede adresse ligger i 4793 Bogø By. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Skovly 4793?

Skovly 4793 er aktiv inden for Erhvervslokaler - Udlejning.

Hvad er CVR-nummeret for Skovly 4793?

CVR-nummeret er 16531383.

Hvad er telefonnummeret til Skovly 4793?

Et telefonnummer til Skovly 4793 er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Skovly 4793s placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Skovly 4793 grundlagt?

Skovly 4793 blev grundlagt den 01-11-1992.