Om Sildings Fodsalon
Alle kan have behov for fodpleje - om det er fordi du har udfordringer med dine fødder eller for at få velvære og fodforkælelse så vil du blive mødt i hyggelige og rare omgivelser i Salonen.
Daglig brug af vores fodtøj, om det er spidse sko, fodboldstøvler, sikkerhedssko, træsko eller dansesko så sætter fodtøjet præg på vores fødder: Det kan give hård hud, ligtorne, skæve tæer, hammertæer, forfodsfald eller platfod hvilket kan lede til smerter og ømhed.
Jeg er uddannet til at hjælpe, afhjælpe og vejlede, så du går herfra med fødder, som er gladere, end da du kom.
Velkommen til.
Til dig som ejer Sildings Fodsalon
Er informationen korrekt?
Opdatér enkelt informationerne og få del af over 1,5 millioner månedlige virksomhedssøgninger på krak.dk og degulesider.dk !
Gennemgå og opdatér
Bliv endnu mere synlig online – og få flere kunder til din virksomhed
Degulesiders marketingbureau Robin kan hjælpe dig med Google- og Facebook-annoncering, SEO, hjemmeside m.m.