Rent Bord, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Rent Bord

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    15.10.2021

  • CVR-nr:

    29111219

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    812210 Vinduespolering, 812100 Almindelig rengøring i bygninger

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Thomas Tuwel

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Rent Bord ligger på Bymuren 75, 3. sal. th og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 31667770
  • 31 66 77 70
  • 3166 7770
  • 31 667 770

Ofte stillede spørgsmål om Rent Bord

Hvad er den registrerede adresse for Rent Bord?

Den registrerede adresse ligger i 2650 Hvidovre. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Rent Bord?

Rent Bord er aktiv inden for Vinduespudser.

Hvad er CVR-nummeret for Rent Bord?

CVR-nummeret er 29111219.

Hvad er telefonnummeret til Rent Bord?

Telefonnummeret til Rent Bord kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Rent Bords placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Rent Bord grundlagt?

Rent Bord blev grundlagt den 01-01-2006.