Nanako & Co, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Nanako & Co

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    31.07.2018

  • CVR-nr:

    39761386

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Alice Nanako Engel-Mikkelsen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Nanako & Co

Hvad er den registrerede adresse for Nanako & Co?

Den registrerede adresse ligger i 2400 København NV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Nanako & Co?

Nanako & Co er aktiv inden for Grafisk design, kommunikationsdesign.

Hvad er CVR-nummeret for Nanako & Co?

CVR-nummeret er 39761386.

Hvad er telefonnummeret til Nanako & Co?

Et telefonnummer til Nanako & Co er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Nanako & Cos placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Nanako & Co grundlagt?

Nanako & Co blev grundlagt den 31-07-2018.