Marie Holst, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Marie Holst

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.01.2023

  • CVR-nr:

    43826832

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901200 Billedkunstnerisk skaben

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Marie Holst Lorenzen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Marie Holst ligger på Rungsted Plads 5, 4. sal. th og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 27829039
  • 27 82 90 39
  • 2782 9039
  • 27 829 039

Ofte stillede spørgsmål om Marie Holst

Hvad er den registrerede adresse for Marie Holst?

Den registrerede adresse ligger i 2200 København N. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Marie Holst?

Marie Holst er aktiv inden for Billedkunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Marie Holst?

CVR-nummeret er 43826832.

Hvad er telefonnummeret til Marie Holst?

Telefonnummeret til Marie Holst kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Marie Holsts placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Marie Holst grundlagt?

Marie Holst blev grundlagt den 01-01-2023.