Læge Annette Kristjansen, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Læge Annette Kristjansen

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.03.2001

  • CVR-nr:

    25919408

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    862100 Alment praktiserende lægers aktiviteter

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Annette Gremaud Kristjansen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Læge Annette Kristjansen ligger på Skottegården 5, ST. sal. TV og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 32520202
  • 32 52 02 02
  • 3252 0202
  • 32 520 202

Ofte stillede spørgsmål om Læge Annette Kristjansen

Hvad er den registrerede adresse for Læge Annette Kristjansen?

Den registrerede adresse ligger i 2770 Kastrup. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Læge Annette Kristjansen?

Læge Annette Kristjansen er aktiv inden for Praktiserende læger.

Hvad er CVR-nummeret for Læge Annette Kristjansen?

CVR-nummeret er 25919408.

Hvad er telefonnummeret til Læge Annette Kristjansen?

Telefonnummeret til Læge Annette Kristjansen kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Læge Annette Kristjansens placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Læge Annette Kristjansen grundlagt?

Læge Annette Kristjansen blev grundlagt den 01-03-2001.