Kavraz ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Kavraz ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    21.07.2026

  • CVR-nr:

    46651103

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    642120 Ikke-finansielle holdingselskaber

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Burcu Kavraz

  • Direktør

    Doruk Kavraz

  • Stifter

    Burcu Kavraz

  • Stifter

    Doruk Kavraz

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Kavraz ApS

Hvad er den registrerede adresse for Kavraz ApS?

Den registrerede adresse ligger i 2450 København SV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Kavraz ApS?

Kavraz ApS er aktiv inden for Holdingselskaber.

Hvad er CVR-nummeret for Kavraz ApS?

CVR-nummeret er 46651103.

Hvad er telefonnummeret til Kavraz ApS?

Et telefonnummer til Kavraz ApS er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Kavraz ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Kavraz ApS grundlagt?

Kavraz ApS blev grundlagt den 21-07-2026.