Jimmi Larsen, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Jimmi Larsen

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    31.03.2026

  • CVR-nr:

    35583750

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    331200 Reparation og vedligeholdelse af maskiner

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Jimmi Fotel Larsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Jimmi Larsen

Hvad er den registrerede adresse for Jimmi Larsen?

Den registrerede adresse ligger i 2610 Rødovre. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Jimmi Larsen?

Jimmi Larsen er aktiv inden for Maskiner - Reparation.

Hvad er CVR-nummeret for Jimmi Larsen?

CVR-nummeret er 35583750.

Hvad er telefonnummeret til Jimmi Larsen?

Et telefonnummer til Jimmi Larsen er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Jimmi Larsens placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Jimmi Larsen grundlagt?

Jimmi Larsen blev grundlagt den 01-02-2014.