Javier Tapia, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Javier Tapia

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.01.2006

  • CVR-nr:

    29297711

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    902020 Selvstændigt udøvende scenekunstnere

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Augusto Javier Tapia Villar

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Javier Tapia ligger på Holsteinsgade 6, 3. sal. tv og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 60639285
  • 60 63 92 85
  • 6063 9285
  • 60 639 285

Ofte stillede spørgsmål om Javier Tapia

Hvad er den registrerede adresse for Javier Tapia?

Den registrerede adresse ligger i 2100 København Ø. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Javier Tapia?

Javier Tapia er aktiv inden for Selvstændigt udøvende scenekunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Javier Tapia?

CVR-nummeret er 29297711.

Hvad er telefonnummeret til Javier Tapia?

Telefonnummeret til Javier Tapia kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Javier Tapias placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Javier Tapia grundlagt?

Javier Tapia blev grundlagt den 01-01-2006.