Flames Media, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Flames Media

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    13.09.2023

  • CVR-nr:

    44298686

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    622000 Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Michal Galewska

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Flames Media

Hvad er den registrerede adresse for Flames Media?

Den registrerede adresse ligger i 2400 København NV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Flames Media?

Flames Media er aktiv inden for IT-konsulent.

Hvad er CVR-nummeret for Flames Media?

CVR-nummeret er 44298686.

Hvad er telefonnummeret til Flames Media?

Et telefonnummer til Flames Media er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Flames Medias placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Flames Media grundlagt?

Flames Media blev grundlagt den 13-09-2023.