Emma Kjeldal, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Emma Kjeldal

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    23.04.2024

  • CVR-nr:

    44782936

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    733000 Public relations og kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Emma Kjeldal Matthiesen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Emma Kjeldal ligger på Jernbane Alle 6, 1. sal. th og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 21466733
  • 21 46 67 33
  • 2146 6733
  • 21 466 733

Ofte stillede spørgsmål om Emma Kjeldal

Hvad er den registrerede adresse for Emma Kjeldal?

Den registrerede adresse ligger i 3060 Espergærde. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Emma Kjeldal?

Emma Kjeldal er aktiv inden for PR-bureauer.

Hvad er CVR-nummeret for Emma Kjeldal?

CVR-nummeret er 44782936.

Hvad er telefonnummeret til Emma Kjeldal?

Telefonnummeret til Emma Kjeldal kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Emma Kjeldals placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Emma Kjeldal grundlagt?

Emma Kjeldal blev grundlagt den 23-04-2024.