Arko Live, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Arko Live

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    24.01.2025

  • CVR-nr:

    43178881

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    903910 Teknisk planlægning, levering, opsætning og betjening af udstyr til events

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Mathias Sandvad Rasmussen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Arko Live ligger på Nørre Allé 39, st. sal. og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 60528455
  • 60 52 84 55
  • 6052 8455
  • 60 528 455

Ofte stillede spørgsmål om Arko Live

Hvad er den registrerede adresse for Arko Live?

Den registrerede adresse ligger i 8000 Aarhus C. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Arko Live?

Arko Live er aktiv inden for Hjælpeaktiviteter i forbindelse med scenekunst.

Hvad er CVR-nummeret for Arko Live?

CVR-nummeret er 43178881.

Hvad er telefonnummeret til Arko Live?

Telefonnummeret til Arko Live kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Arko Lives placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Arko Live grundlagt?

Arko Live blev grundlagt den 05-04-2022.