Aicha Wedel, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Aicha Wedel

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    08.08.2022

  • CVR-nr:

    36352809

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    869300 Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Aicha Wedel Rassaa

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Aicha Wedel

Hvad er den registrerede adresse for Aicha Wedel?

Den registrerede adresse ligger i 1672 København V. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Aicha Wedel?

Aicha Wedel er aktiv inden for Psykologisk rådgivning.

Hvad er CVR-nummeret for Aicha Wedel?

CVR-nummeret er 36352809.

Hvad er telefonnummeret til Aicha Wedel?

Et telefonnummer til Aicha Wedel er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Aicha Wedels placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Aicha Wedel grundlagt?

Aicha Wedel blev grundlagt den 16-02-2015.